- 2.12.2021 11:29:13
Maske Kimsin Sen?' yarışması başlıyor
Bu haber 999 kez okundu

Herkesin maskelerin ardındaki ünlü isimleri bilmeye çalışacağı 'Maske Kimsin Sen?' yarışmasında Eda Ece, Alican Yücesoy ve Doğu Demirkol'un dedektif olacak. Tansel Öngel'in sunuculuğunu yapacağı program Kanal D ekranlarında başlayacak.Medyapım'ın dünyanın birçok ülkesinde sunulan 'The Masked Singer' isimli yarışma programını Türkiye'de 'Maske Kimsin Sen' adıyla Eda Ece, Doğu Demirkol ve Alican Yücesoy'un önderliğinde Tansel Öncel'in sunuculuğunda ekranlarda yayın hayatına başlıyor.

"MASKE KİMSİN SEN" YAKINDA BAŞLIYOR


'Maske Kimsin Sen?' yarışması başlıyor
Kanal D'nin satın aldığı program Maske Kimsin Sen ismi ile yakında izleyicilerin karşısına çıkacak. Programı Tansel Öngel sunacak ve her hafta da ünlü isimler farklı kostümler eşliğinde kendilerini gizleyerek yarışmada yer alacak.
Eda Ece, Doğu Demirkol ve Alican Yücesoy ise programda dedektif olarak yerlerini alacak. Çok ilgi çekici bir konsepti olan yeni yarışma programı için büyük bir hazırlık yapıldı.Maskelerin altında kimlerin olduğunu bulmaya çalışacak olan dedektiflerin ortaya koyacağı ilginç anlar, ünlü isimlerin kendilerini saklamak için yapacakları ile Maske Kimsin Sen yarışması ilgi çekici olacak.Stüdyodaki izleyicileri ise performanslarına bakarak maskenin altındaki kişiye oy verecek ve en az oyu alan ünlü isim maskesini açarak yarışmaya veda edecek.

Yapılan Yorumlar
Yorum Yap